Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Warzywa: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bakłażany2410.25.7
Batat861.60.120.1
Brokuły342.80.46.6
Brukselka433.40.38.9
Burak431.60.29.6
Bób887.10.516.4
Cebula401.10.19.3
Cebula czerwona421.20.110.1
Cukinia171.20.33.1
Czosnek świeży1496.40.533.1
Dynia2610.16.5
Edamame12111.95.28.9
Fasola biała1026.60.519.2
Fasola czerwona1007.70.516.2
Fasolka szparagowa3120.17.1
Groszek cukrowy422.80.27.1
Kabaczek171.20.23.1
Kalafior251.90.34.9
Kapusta biała251.30.15.4
Kapusta czerwona311.40.27.4
Kapusta kiszona1910.14.3
Kapusta pekińska161.20.22.3
Kapusta włoska281.60.16.1
Koper włoski311.20.27.3
Kukurydza863.21.219
Marchew410.90.29.6
Marchewka po koreańsku1121.37.69.2
Mini marchewki410.90.29.6
Ogórki120.60.12.5
Papryczka chili4020.49.5
Papryka2710.36
Papryka piquillo311.30.16.2
Papryka ramiro2710.36
Pasternak751.20.317.9
Pomidorki koktajlowe180.90.23.9
Pomidory czerwone190.90.24.2
Pomidory pomarańczowe200.90.24.2
Por611.50.314.2
Puree z dyni2610.16.5
Rzepa280.90.16.3
Rzodkiew daikon180.60.14.1
Rzodkiew zielona321.20.16.7
Rzodkiewka160.70.13.4
Seler korzeniowy421.50.39.2
Soczewica11690.420.1
Szalotka722.50.116.8
Szparagi białe202.20.23.9
Szparagi zielone202.20.23.9
Topinambur7320.117.4
Ziemniak7720.117.5

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie