Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Zioła i sałaty: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bazylia233.20.62.7
Bazylia fioletowa273.20.64.3
Boćwina191.80.23.7
Cykoria231.70.34.7
Estragon991.57.27.4
Jarmuż352.90.54.4
Kiełki groszku423.60.47
Kolendra232.10.53.7
Koperek403.51.17
Majeranek27112.7760.6
Mieszanka sałat2020.32
Mięta443.80.78
Oregano26594.368.9
Pietruszka363.70.86.3
Rabarbar210.90.24.5
Radicchio231.40.34.5
Roszponka2120.43.5
Rozmaryn1313.35.920.7
Rukola252.60.73.7
Rzeżucha112.30.11.3
Sałata151.40.22.9
Sałata frisée171.30.23.1
Sałata lodowa140.90.13
Sałata rzymska171.20.33.3
Seler naciowy160.80.23
Szałwia31510.612.860.7
Szczaw2220.72.9
Szczypior321.80.27.3
Szczypiorek303.30.74.4
Szpinak232.90.43.6
Tymianek1015.61.724.5

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie