Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Daun & herba: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Arugula252.60.73.7
Bayam232.90.43.6
Chard191.80.23.7
Chicory231.70.34.7
Daun bawang321.80.27.3
Daun dill403.51.17
Daun ketumbar232.10.53.7
Daun sorrel2220.72.9
Kale352.90.54.4
Kucai303.30.74.4
Marjoram27112.7760.6
Oregano26594.368.9
Pasli363.70.86.3
Pucuk kacang pis423.60.47
Pudina443.80.78
Radicchio231.40.34.5
Rhubarb210.90.24.5
Rosemary1313.35.920.7
Saderi160.80.23
Sage31510.612.860.7
Salad151.40.22.9
Salad campur2020.32
Salad corn2120.43.5
Salad frisee171.30.23.1
Salad iceberg140.90.13
Salad romaine171.20.33.3
Selada air112.30.11.3
Selasih233.20.62.7
Selasih ungu273.20.64.3
Tarragon991.57.27.4
Thyme1015.61.724.5

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori