Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Tenusu & telur: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Aiskrim2073.61123
Aiskrim coklat2183.811.325
Kefir592.93.24
Keju kotej15516.792
Keju kotej rendah lemak98111.53.4
Krim 10%1192.1103.7
Krim 15%1622.3153.8
Krim 20%2062.5204
Krim 33%3312333.1
Krim 35.1%3442.135.13
Krim 38%3732382.7
Krim masam2062.8203.2
Marjerin7170.2810.7
Matsoni6033.24.1
Mentega7480.682.51.3
Mentega bebas laktosa7480.682.51.3
Mentega masin7170.9811.7
Susu643.23.64.7
Susu masam602.93.23.8
Susu pekat karamel3246.78.755
Susu pekat manis3217.28.555
Susu tepung4962626.538
Telur ayam15712.711.50.7
Telur puyuh16811.913.10.6
Yogurt asli684.33.34.7

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori