Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Bijirin & emping: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Barli mutiara3209.31.173.7
Beras arborio35070.379
Beras bijian bulat3446.70.677.9
Beras perang3707.52.777.2
Bijirin soba34312.63.362.1
Bubur jagung3288.31.274
Bulgur34212.31.376
Couscous37612.80.677.4
Emping oat36711.9766.3
Kacang pis belah298231.650.5
Kertas beras3336.80.382
Kuinoa36814.16.157.2
Sekoi34811373
Semolina33310.3170.6

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori