Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Przyprawy: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Adżika1092417
Agar-agar3350080
Anyż gwiazdkowaty337181650
Bazylia suszona25122441
Chmeli-suneli2879.58.255
Cukier3870099.8
Cukier kokosowy3820.10.492.1
Cukier puder3890099.8
Cukier trzcinowy3770098.1
Cukier waniliowy3940098
Curry325141458
Cynamon mielony2473.91.280.6
Cynamon w laskach2473.91.280.6
Czosnek suszony33116.60.772.7
Ekstrakt waniliowy2880.1012.7
Estragon suszony295237.250
Garam masala31410.213.644.6
Gałka muszkatołowa5255.836.349.3
Goździki27461366
Guma ksantanowa2000077
Imbir mielony33594.271
Kardamon mielony31110.86.768.5
Kminek37517.822.344.2
Kolendra (nasiona)29812.417.854.5
Korzeń imbiru801.80.817.8
Kurkuma3129.73.367.1
Kwasek cytrynowy3000.9
Laski wanilii2880.1012.7
Liść laurowy3137.68.475
Musztarda1625.71112
Oregano suszone3061110.368.9
Papryka mielona28214.112.954
Pieprz biały mielony29610.42.168
Pieprz cayenne282121456
Pieprz czarny mielony25110.43.364.8
Pieprz różowy28010.43.364.8
Pieprz ziarnisty25510.43.364.8
Rozmaryn suszony3314.915.264.1
Stewia0000.1
Sumak29611464
Suszona papryczka chili282121456
Sól0000
Sól morska0000
Tymianek suszony2769.17.463.9
Wanilina2880.1012.7
Zioła prowansalskie27276.560
Zioła włoskie25110.46.559.8
Żelatyna33585.600

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie