Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Daging proses & sosej: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Ayam belanda salai1402931
Bakon54137421
Basturma24033.3111.5
Bresaola151322.60
Carpaccio12521.54.51
Chorizo45524.137.11.9
Daging babi panggang31018.5251.5
Daging pinggang panggang19216.513.51.1
Ham14520.67.10.9
Ham Parma24125.214.40.3
Ham ayam belanda12919.25.22
Jamón24131130.1
Pastrami1472261
Pepperoni50422.647.50.9
Salami50722.644.60
Sosej29618251.5
Sosej frankfurter30012282
Sosej rebus25213231
Sosej salai46222.641.51

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori