Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Keju: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Cheddar38024310
Feta26414214
Gorgonzola33019260
Gruyère41330320.4
Halloumi26018.920.50
Keju biru Dor Blue35421302
Keju brynza25917.6210
Keju chetuk24919.419.10
Keju diproses30021233
Keju krim260625.22.4
Keju krim bebas laktosa258625.22
Keju krim susu kambing2605.925.22.4
Keju segar sapuan2058.1182.7
Keju segar sapuan dengan herba2286.521.23.1
Keju segar sapuan dengan timun2286.421.23
Keju segar sapuan dengan tomato2286.521.23
Keju separa keras36423300
Keju suluguni27921.921.20
Mascarpone3604.5356.7
Mascarpone coklat3643.628.623.2
Mozzarella batang29721.322.33
Mozzarella bebas laktosa2241516.93
Mozzarella dadu28820.521.63
Mozzarella klasik2241516.93
Mozzarella mini2241516.93
Mozzarella mini bebas laktosa2241516.93
Mozzarella untuk piza29721.322.33
Parmesan39236263
Pecorino41926330
Ricotta1417.411.32.5
Ricotta coklat2538.114.522.8
Ricotta coklat-hazel2486.517.616
Ricotta kelapa1635.19.813.9
Ricotta mangga-markisa1454.88.612.1
Ricotta vanila2117.310.921.1
Robiola2517.823.42.4
Scamorza33425261
Suluguni batang27921.921.20
Suluguni bebas laktosa27921.921.20
Taleggio31519261

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori