Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Sebzeler: kalori tablosu

kcalProtein, gYağ, gKarbonhidrat, g
Acı biber4020.49.5
Arpacık soğan722.50.116.8
Bakla887.10.516.4
Bal kabağı2610.16.5
Bal kabağı püresi2610.16.5
Barbunya1007.70.516.2
Beyaz kuşkonmaz202.20.23.9
Beyaz lahana251.30.15.4
Bezelye (kabuklu)422.80.27.1
Brokoli342.80.46.6
Brüksel lahanası433.40.38.9
Daikon turpu180.60.14.1
Dolmalık biber2710.36
Edamame12111.95.28.9
Havuç410.90.29.6
Kabak171.20.33.1
Karnabahar251.90.34.9
Kereviz kökü421.50.39.2
Kore usulü havuç salatası1121.37.69.2
Kuru fasulye1026.60.519.2
Kırmızı domates190.90.24.2
Kırmızı turp160.70.13.4
Lahana turşusu1910.14.3
Mercimek11690.420.1
Mini havuç410.90.29.6
Mor lahana311.40.27.4
Mor soğan421.20.110.1
Mısır863.21.219
Pancar431.60.29.6
Patates7720.117.5
Patlıcan2410.25.7
Piquillo biber311.30.16.2
Pırasa611.50.314.2
Ramiro biber2710.36
Rezene311.20.27.3
Sakız kabağı171.20.23.1
Salatalık120.60.12.5
Savoy lahanası281.60.16.1
Soğan401.10.19.3
Tatlı patates861.60.120.1
Taze fasulye3120.17.1
Taze sarımsak1496.40.533.1
Turuncu domates200.90.24.2
Yaban havucu751.20.317.9
Yer elması7320.117.4
Yeşil kuşkonmaz202.20.23.9
Yeşil turp321.20.16.7
Çeri domates180.90.23.9
Çin lahanası161.20.22.3
Şalgam280.90.16.3

100 g başına

Fotoğrafla kalori sayın

Tabağınızın fotoğrafını çekin: Diet Calorie AI yemeği tanır, porsiyonu, kaloriyi ve makroları tahmin eder ve günlüğe kaydeder. Ücretsiz, kayıt gerekmez.

Google Play’den indirin

Tüm kategoriler