Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Noten, zaden & gedroogd fruit: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Amandelen57621.249.421.7
Amandelschaafsel57521.249.421.7
Cashewnoten55318.243.830.2
Chiazaad486173142
Gedroogd fruit3002.50.675
Gedroogde abrikozen2413.40.562.6
Gedroogde cranberry's3250.31.583
Gedroogde mango3192.50.879
Gedroogde pruimen2402.20.463
Gekonfijt fruit3220.60.280
Gepofte kastanjes2453.22.253.3
Hazelnoten6281560.816.7
Kokosnoot3543.333.515.2
Kokosrasp6606.964.523.7
Kokosroom3303.634.66.7
Lijnzaad53418.342.228.9
Maanzaad5251841.628.1
Macadamianoten71887614
Muesli3798.77.767.5
Paranoten659146612
Pecannoten6919.27213.9
Pijnboompitten67313.768.413.1
Pinda's56725.849.216.1
Pistachenoten55620.644.428
Pompoenpitten446191916
Rozijnen2993.10.579.2
Sesamzaad57317.749.723.5
Tamme kastanjes2132.22.245
Venkelzaad34515.814.952.3
Walnoot65415.265.213.7
Zonnebloempitten58420.751.520

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën