Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Kacang, biji & buah kering: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Aprikot kering2413.40.562.6
Badam57621.249.421.7
Badam hiris57521.249.421.7
Bijan57317.749.723.5
Biji bunga matahari58420.751.520
Biji chia486173142
Biji jintan manis34515.814.952.3
Biji labu446191916
Biji popi5251841.628.1
Biji rami53418.342.228.9
Buah berangan2132.22.245
Buah berangan panggang2453.22.253.3
Buah kering3002.50.675
Buah manisan3220.60.280
Kacang Brazil659146612
Kacang gajus55318.243.830.2
Kacang hazel6281560.816.7
Kacang makadamia71887614
Kacang pain67313.768.413.1
Kacang pekan6919.27213.9
Kacang tanah56725.849.216.1
Kelapa3543.333.515.2
Kelapa parut kering6606.964.523.7
Kismis2993.10.579.2
Kranberi kering3250.31.583
Mangga kering3192.50.879
Muesli3798.77.767.5
Pistachio55620.644.428
Prun2402.20.463
Santan pekat3303.634.66.7
Walnut65415.265.213.7

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori