Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Roti, pastri & tepung: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Biskut mentega50052570
Croissant40672250
Dasar piza2809350
Dedak gandum24716463
Doh filo30061145
Doh pastri rapuh45042460
Doh yis manis41052060
Gnocchi29041.563
Grissini4009867
Kanji3500087
Kek span33051055
Kepingan lasagna350101.570
Krouton400101066
Kulit tart47063045
Kulit wantan2507245
Pastri puff beryis42042450
Pastri puff tanpa yis4343.22450
Polenta3708180
Roti Borodinsky24081.544
Roti baguette2708156
Roti beraroma26582.549
Roti bijirin penuh2709445
Roti bun gandum29083.548
Roti burger29083.548
Roti ciabatta3209161
Roti dedak2709345
Roti focaccia2708841
Roti jagung27082.548
Roti kelabu2409246
Roti kering4009575
Roti ketuhar batu2708150
Roti lavash2958450
Roti pelbagai bijirin2508345
Roti pita27071.555
Roti putih2658149
Roti rai hitam25091.548
Roti sandwic2658348
Roti tanpa yis2609248
Semolina gandum durum36010173
Serbuk penaik0000
Serbuk roti3979.48.171
Soda bikarbonat0000
Tepung beras3666.7180
Tepung gandum36410.3176.3
Tepung jagung36581.573
Tepung kacang500203620
Tepung kelapa400201360
Tepung rai33591.570
Tepung soba34313371
Tepung tempura33071542
Tortilla3208850
Wafer40061866
Yis kering32540436

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori