Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Orzechy, nasiona i bakalie: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Kandyzowane owoce3220.60.280
Kasztany jadalne2132.22.245
Kasztany pieczone2453.22.253.3
Kokos3543.333.515.2
Mak5251841.628.1
Mango suszone3192.50.879
Migdały57621.249.421.7
Morele suszone2413.40.562.6
Musli3798.77.767.5
Nasiona chia486173142
Nasiona kopru włoskiego34515.814.952.3
Orzech włoski65415.265.213.7
Orzechy brazylijskie659146612
Orzechy laskowe6281560.816.7
Orzechy makadamia71887614
Orzechy nerkowca55318.243.830.2
Orzechy pekan6919.27213.9
Orzeszki piniowe67313.768.413.1
Orzeszki ziemne56725.849.216.1
Pestki dyni446191916
Pestki słonecznika58420.751.520
Pistacje55620.644.428
Płatki migdałowe57521.249.421.7
Rodzynki2993.10.579.2
Sezam57317.749.723.5
Siemię lniane53418.342.228.9
Suszone owoce3002.50.675
Suszone śliwki2402.20.463
Wiórki kokosowe6606.964.523.7
Śmietanka kokosowa3303.634.66.7
Żurawina suszona3250.31.583

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie