Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Wędliny: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Basturma24033.3111.5
Boczek54137421
Bresaola151322.60
Carpaccio12521.54.51
Chorizo45524.137.11.9
Indyk wędzony1402931
Jamón24131130.1
Kiełbasa parzona25213231
Kiełbasa wędzona46222.641.51
Kiełbaski29618251.5
Parówki30012282
Pastrami1472261
Pepperoni50422.647.50.9
Salami50722.644.60
Schab pieczony19216.513.51.1
Schab pieczony (buženina)31018.5251.5
Szynka14520.67.10.9
Szynka parmeńska24125.214.40.3
Szynka z indyka12919.25.22

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie