Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Nabiał i jajka: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Jajka kurze15712.711.50.7
Jajka przepiórcze16811.913.10.6
Jogurt naturalny684.33.34.7
Kajmak (krówkowe mleko)3246.78.755
Kefir592.93.24
Lody2073.61123
Lody czekoladowe2183.811.325
Margaryna7170.2810.7
Masło7480.682.51.3
Masło bez laktozy7480.682.51.3
Masło solone7170.9811.7
Matsoni6033.24.1
Mleko643.23.64.7
Mleko skondensowane słodzone3217.28.555
Mleko w proszku4962626.538
Twaróg15516.792
Twaróg chudy98111.53.4
Zsiadłe mleko602.93.23.8
Śmietana2062.8203.2
Śmietanka 10%1192.1103.7
Śmietanka 15%1622.3153.8
Śmietanka 20%2062.5204
Śmietanka 33%3312333.1
Śmietanka 35,1%3442.135.13
Śmietanka 38%3732382.7

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie