Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Sery: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bryndza25917.6210
Cheddar38024310
Czetuk24919.419.10
Feta26414214
Gorgonzola33019260
Gruyère41330320.4
Halloumi26018.920.50
Mascarpone3604.5356.7
Mascarpone czekoladowe3643.628.623.2
Mini mozzarella2241516.93
Mini mozzarella bez laktozy2241516.93
Mozzarella bez laktozy2241516.93
Mozzarella do pizzy29721.322.33
Mozzarella klasyczna2241516.93
Mozzarella w kostkach28820.521.63
Mozzarella w paluszkach29721.322.33
Parmezan39236263
Pecorino41926330
Ricotta1417.411.32.5
Ricotta czekoladowa2538.114.522.8
Ricotta czekoladowo-orzechowa2486.517.616
Ricotta kokosowa1635.19.813.9
Ricotta mango-marakuja1454.88.612.1
Ricotta waniliowa2117.310.921.1
Robiola2517.823.42.4
Scamorza33425261
Ser pleśniowy Dor Blue35421302
Ser półtwardy36423300
Ser topiony30021233
Serek kremowy260625.22.4
Serek kremowy bez laktozy258625.22
Serek kremowy z mleka koziego2605.925.22.4
Serek twarogowy2058.1182.7
Serek twarogowy z ogórkiem2286.421.23
Serek twarogowy z pomidorami2286.521.23
Serek twarogowy z ziołami2286.521.23.1
Suluguni27921.921.20
Suluguni bez laktozy27921.921.20
Suluguni w paluszkach27921.921.20
Taleggio31519261

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie