Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Kasze i płatki: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bulgur34212.31.376
Groch łuskany298231.650.5
Kasza gryczana34312.63.362.1
Kasza jaglana34811373
Kasza jęczmienna perłowa3209.31.173.7
Kasza kukurydziana3288.31.274
Kasza manna33310.3170.6
Komosa ryżowa36814.16.157.2
Kuskus37612.80.677.4
Papier ryżowy3336.80.382
Płatki owsiane36711.9766.3
Ryż arborio35070.379
Ryż brązowy3707.52.777.2
Ryż okrągłoziarnisty3446.70.677.9

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie