Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Kruiden & bladgroenten: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Basilicum233.20.62.7
Bieslook303.30.74.4
Bleekselderij160.80.23
Boerenkool352.90.54.4
Dille403.51.17
Dragon991.57.27.4
Erwtenscheuten423.60.47
Gemengde sla2020.32
IJsbergsla140.90.13
Koriander232.10.53.7
Kropsla151.40.22.9
Krulandijvie171.30.23.1
Lente-ui321.80.27.3
Marjolein27112.7760.6
Munt443.80.78
Oregano26594.368.9
Paarse basilicum273.20.64.3
Peterselie363.70.86.3
Rabarber210.90.24.5
Radicchio231.40.34.5
Romeinse sla171.20.33.3
Rozemarijn1313.35.920.7
Rucola252.60.73.7
Salie31510.612.860.7
Snijbiet191.80.23.7
Spinazie232.90.43.6
Tijm1015.61.724.5
Tuinkers112.30.11.3
Veldsla2120.43.5
Witlof231.70.34.7
Zuring2220.72.9

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën