Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Sayur-sayuran: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Adas311.20.27.3
Akar saderi421.50.39.2
Artichoke Jerusalem7320.117.4
Asparagus hijau202.20.23.9
Asparagus putih202.20.23.9
Bawang besar401.10.19.3
Bawang merah besar421.20.110.1
Bawang merah kecil722.50.116.8
Bawang perai611.50.314.2
Bawang putih segar1496.40.533.1
Brokoli342.80.46.6
Cili4020.49.5
Edamame12111.95.28.9
Jagung863.21.219
Jeruk kubis1910.14.3
Kacang buncis3120.17.1
Kacang dal11690.420.1
Kacang merah1007.70.516.2
Kacang parang887.10.516.4
Kacang pis422.80.27.1
Kacang putih1026.60.519.2
Kentang7720.117.5
Kubis brussels433.40.38.9
Kubis bulat251.30.15.4
Kubis bunga251.90.34.9
Kubis savoy281.60.16.1
Kubis ungu311.40.27.4
Labu2610.16.5
Lada benggala2710.36
Lada piquillo311.30.16.2
Lada ramiro2710.36
Lobak hijau321.20.16.7
Lobak merah410.90.29.6
Lobak merah160.70.13.4
Lobak merah mini410.90.29.6
Lobak putih180.60.14.1
Lobak turnip280.90.16.3
Parsnip751.20.317.9
Puri labu2610.16.5
Salad lobak merah ala Korea1121.37.69.2
Sawi putih161.20.22.3
Terung2410.25.7
Timun120.60.12.5
Tomato ceri180.90.23.9
Tomato merah190.90.24.2
Tomato oren200.90.24.2
Ubi bit431.60.29.6
Ubi keledek861.60.120.1
Zukini171.20.33.1
Zukini putih171.20.23.1

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori