Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Baharatlar: kalori tablosu

kcalProtein, gYağ, gKarbonhidrat, g
Acika1092417
Agar agar3350080
Defne yaprağı3137.68.475
Deniz tuzu0000
Garam masala31410.213.644.6
Hardal1625.71112
Hindistan cevizi şekeri3820.10.492.1
Hmeli suneli2879.58.255
Jelatin33585.600
Kamış şekeri3770098.1
Karaman kimyonu37517.822.344.2
Karanfil27461366
Kişniş tohumu29812.417.854.5
Ksantan gam2000077
Kuru acı biber282121456
Kuru biberiye3314.915.264.1
Kuru fesleğen25122441
Kuru kekik2769.17.463.9
Kuru kekik (oregano)3061110.368.9
Kuru sarımsak33116.60.772.7
Kuru tarhun295237.250
Köri325141458
Limon tuzu3000.9
Muskat cevizi5255.836.349.3
Pembe biber28010.43.364.8
Provence otları27276.560
Pudra şekeri3890099.8
Pul biber282121456
Stevya0000.1
Sumak29611464
Tane karabiber25510.43.364.8
Taze zencefil801.80.817.8
Toz beyaz biber29610.42.168
Toz kakule31110.86.768.5
Toz karabiber25110.43.364.8
Toz kırmızı biber (tatlı)28214.112.954
Toz tarçın2473.91.280.6
Toz zencefil33594.271
Toz şeker3870099.8
Tuz0000
Vanilin2880.1012.7
Vanilya çubuğu2880.1012.7
Vanilya özü2880.1012.7
Vanilyalı şeker3940098
Yıldız anason337181650
Zerdeçal3129.73.367.1
Çubuk tarçın2473.91.280.6
İtalyan otları25110.46.559.8

100 g başına

Fotoğrafla kalori sayın

Tabağınızın fotoğrafını çekin: Diet Calorie AI yemeği tanır, porsiyonu, kaloriyi ve makroları tahmin eder ve günlüğe kaydeder. Ücretsiz, kayıt gerekmez.

Google Play’den indirin

Tüm kategoriler