Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Groenten: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Aardappel7720.117.5
Aardpeer7320.117.4
Aubergines2410.25.7
Bloemkool251.90.34.9
Broccoli342.80.46.6
Cherrytomaten180.90.23.9
Chilipeper4020.49.5
Chinese kool161.20.22.3
Courgette171.20.33.1
Daikon180.60.14.1
Edamame12111.95.28.9
Groene asperges202.20.23.9
Groene rammenas321.20.16.7
Kidneybonen1007.70.516.2
Knolselderij421.50.39.2
Komkommers120.60.12.5
Koreaanse wortelsalade1121.37.69.2
Linzen11690.420.1
Maïs863.21.219
Minipeen410.90.29.6
Oranje tomaten200.90.24.2
Paprika2710.36
Pastinaak751.20.317.9
Peultjes422.80.27.1
Piquillopeper311.30.16.2
Pompoen2610.16.5
Pompoenpuree2610.16.5
Prei611.50.314.2
Puntpaprika2710.36
Raap280.90.16.3
Radijs160.70.13.4
Rode biet431.60.29.6
Rode tomaten190.90.24.2
Rode ui421.20.110.1
Rodekool311.40.27.4
Savooiekool281.60.16.1
Sjalot722.50.116.8
Sperziebonen3120.17.1
Spruitjes433.40.38.9
Tuinbonen887.10.516.4
Ui401.10.19.3
Venkel311.20.27.3
Verse knoflook1496.40.533.1
Witte asperges202.20.23.9
Witte bonen1026.60.519.2
Witte courgette171.20.23.1
Witte kool251.30.15.4
Wortel410.90.29.6
Zoete aardappel861.60.120.1
Zuurkool1910.14.3

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën