Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Vleeswaren: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Basturma24033.3111.5
Bresaola151322.60
Carpaccio12521.54.51
Chorizo45524.137.11.9
Gekookte worst25213231
Gerookte kalkoen1402931
Gerookte varkensrug19216.513.51.1
Ham14520.67.10.9
Kalkoenham12919.25.22
Knakworstjes30012282
Parmaham24125.214.40.3
Pastrami1472261
Pepperoni50422.647.50.9
Rookworst46222.641.51
Salami50722.644.60
Serranoham24131130.1
Spek54137421
Varkensgebraad31018.5251.5
Worstjes29618251.5

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën