Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Granen & vlokken: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Arboriorijst35070.379
Boekweit34312.63.362.1
Bulgur34212.31.376
Couscous37612.80.677.4
Gierst34811373
Griesmeel33310.3170.6
Havervlokken36711.9766.3
Maisgries3288.31.274
Parelgort3209.31.173.7
Quinoa36814.16.157.2
Rijstpapier3336.80.382
Rondkorrelige rijst3446.70.677.9
Spliterwten298231.650.5
Zilvervliesrijst3707.52.777.2

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën