Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Rempah & perasa: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Adjika1092417
Agar-agar3350080
Asid sitrik3000.9
Batang vanila2880.1012.7
Bawang putih kering33116.60.772.7
Biji ketumbar29812.417.854.5
Buah pala5255.836.349.3
Bunga cengkih27461366
Bunga lawang337181650
Cili kering282121456
Daun bay3137.68.475
Ekstrak vanila2880.1012.7
Gam xanthan2000077
Garam0000
Garam laut0000
Garam masala31410.213.644.6
Gelatin33585.600
Gula aising3890099.8
Gula kelapa3820.10.492.1
Gula pasir3870099.8
Gula tebu3770098.1
Gula vanila3940098
Halia801.80.817.8
Herba Itali25110.46.559.8
Herba Provence27276.560
Jintan putih (karawi)37517.822.344.2
Kayu manis batang2473.91.280.6
Khmeli-suneli2879.58.255
Kunyit3129.73.367.1
Lada biji25510.43.364.8
Lada hitam kisar25110.43.364.8
Lada merah jambu28010.43.364.8
Lada putih kisar29610.42.168
Mustard1625.71112
Oregano kering3061110.368.9
Rosemary kering3314.915.264.1
Selasih kering25122441
Serbuk buah pelaga31110.86.768.5
Serbuk cili282121456
Serbuk halia33594.271
Serbuk kari325141458
Serbuk kayu manis2473.91.280.6
Serbuk paprika28214.112.954
Stevia0000.1
Sumac29611464
Tarragon kering295237.250
Thyme kering2769.17.463.9
Vanilin2880.1012.7

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori