Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Makanan dalam tin: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Articok dalam tin5330.311.5
Bawang jeruk230.90.15.2
Bawang putih jeruk421.80.38.7
Buah zaitun hijau1451154
Buah zaitun hitam tanpa biji1150.8113.1
Buah zaitun isi badam1601.815.54.5
Jagung dalam tin1053.21.222
Jem raspberi2730.60.269
Jeruk kubis2010.14
Jeruk timun160.80.22.3
Kacang dalam sos tomato944.90.416.7
Kacang dalam tin8250.514.7
Kacang kuda dalam tin1197.22.616.5
Kacang pis dalam tin553.60.49.8
Kaper jeruk232.40.94.9
Lada benggala panggang dalam tin290.90.36
Lada jeruk240.80.25
Nanas dalam tin600.40.115.6
Pic dalam tin540.40.113.9
Tomato dalam tin211.10.24
Tomato kering2585.62.855.8
Tuna dalam tin144234.90
Udang krai dalam tin77180.60

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori