Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Konserveler: kalori tablosu

kcalProtein, gYağ, gKarbonhidrat, g
Ahududu reçeli2730.60.269
Bademli zeytin1601.815.54.5
Biber turşusu240.80.25
Domates soslu fasulye944.90.416.7
Kapari turşusu232.40.94.9
Konserve ananas600.40.115.6
Konserve bezelye553.60.49.8
Konserve domates211.10.24
Konserve enginar5330.311.5
Konserve fasulye8250.514.7
Konserve kerevit77180.60
Konserve mısır1053.21.222
Konserve nohut1197.22.616.5
Konserve ton balığı144234.90
Konserve şeftali540.40.113.9
Kurutulmuş domates2585.62.855.8
Közlenmiş biber konservesi290.90.36
Lahana turşusu2010.14
Salatalık turşusu160.80.22.3
Sarımsak turşusu421.80.38.7
Soğan turşusu230.90.15.2
Yeşil zeytin1451154
Çekirdeksiz siyah zeytin1150.8113.1

100 g başına

Fotoğrafla kalori sayın

Tabağınızın fotoğrafını çekin: Diet Calorie AI yemeği tanır, porsiyonu, kaloriyi ve makroları tahmin eder ve günlüğe kaydeder. Ücretsiz, kayıt gerekmez.

Google Play’den indirin

Tüm kategoriler