Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Pieczywo, ciasta i mąka: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bagietka2708156
Biszkopt33051055
Bułka do burgera29083.548
Bułka pełnoziarnista2709445
Bułka pszenna29083.548
Bułka tarta3979.48.171
Bułka z otrębami2709345
Chleb aromatyczny26582.549
Chleb bez drożdży2609248
Chleb biały2658149
Chleb borodiński24081.544
Chleb kukurydziany27082.548
Chleb mieszany2409246
Chleb razowy25091.548
Chleb tostowy2658348
Chleb wieloziarnisty2508345
Chleb z pieca2708150
Ciabatta3209161
Ciastka kruche50052570
Ciasto do wontonów2507245
Ciasto drożdżowe słodkie41052060
Ciasto filo30061145
Ciasto francuskie bez drożdży4343.22450
Ciasto francuskie drożdżowe42042450
Ciasto kruche45042460
Drożdże suszone32540436
Focaccia2708841
Gnocchi29041.563
Grzanki400101066
Lawasz2958450
Mieszanka do tempury33071542
Mąka gryczana34313371
Mąka kokosowa400201360
Mąka kukurydziana36581.573
Mąka orzechowa500203620
Mąka pszenna36410.3176.3
Mąka ryżowa3666.7180
Mąka żytnia33591.570
Otręby pszenne24716463
Paluszki grissini4009867
Pita27071.555
Polenta3708180
Proszek do pieczenia0000
Płaty lasagne350101.570
Rogalik francuski (croissant)40672250
Semolina z pszenicy durum36010173
Skrobia3500087
Soda oczyszczona0000
Spód do pizzy2809350
Sucharki4009575
Tartaletki47063045
Tortilla3208850
Wafle40061866

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie