Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Zuivel & eieren: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Boter7480.682.51.3
Chocolade-ijs2183.811.325
Dikke melk602.93.23.8
Gecondenseerde melk3217.28.555
Gekookte gecondenseerde melk3246.78.755
Gezouten boter7170.9811.7
IJs2073.61123
Kefir592.93.24
Kippeneieren15712.711.50.7
Kwark15516.792
Kwarteleitjes16811.913.10.6
Lactosevrije boter7480.682.51.3
Magere kwark98111.53.4
Margarine7170.2810.7
Matsoni6033.24.1
Melk643.23.64.7
Melkpoeder4962626.538
Room 10%1192.1103.7
Room 15%1622.3153.8
Room 20%2062.5204
Room 33%3312333.1
Room 35,1%3442.135.13
Room 38%3732382.7
Yoghurt naturel684.33.34.7
Zure room2062.8203.2

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën