Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Conserven: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Ananas uit blik600.40.115.6
Artisjokken uit pot5330.311.5
Augurken160.80.22.3
Bonen in tomatensaus944.90.416.7
Bonen uit blik8250.514.7
Doperwten uit blik553.60.49.8
Frambozenjam2730.60.269
Geroosterde paprika uit pot290.90.36
Groene olijven1451154
Ingelegde knoflook421.80.38.7
Ingelegde paprika240.80.25
Kappertjes232.40.94.9
Kikkererwten uit blik1197.22.616.5
Maïs uit blik1053.21.222
Olijven met amandel1601.815.54.5
Perziken uit blik540.40.113.9
Rivierkreeftjes uit blik77180.60
Tomaten uit blik211.10.24
Tonijn uit blik144234.90
Zilveruitjes230.90.15.2
Zongedroogde tomaten2585.62.855.8
Zuurkool2010.14
Zwarte olijven zonder pit1150.8113.1

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën