Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Brood, gebak & meel: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Bakpoeder0000
Beschuit4009575
Biscuitbodem33051055
Bladerdeeg zonder gist4343.22450
Boekweitmeel34313371
Borodinskybrood24081.544
Casinobrood2658348
Ciabatta3209161
Croissant40672250
Croutons400101066
Filodeeg30061145
Focaccia2708841
Gedroogde gist32540436
Gistbladerdeeg42042450
Gistvrij brood2609248
Gnocchi29041.563
Grijs brood2409246
Hamburgerbroodje29083.548
Harde-tarwegriesmeel36010173
Kokosmeel400201360
Kruidenbrood26582.549
Kruimeldeeg45042460
Lasagnebladen350101.570
Lavash2958450
Maïsbrood27082.548
Maïsmeel36581.573
Meergranenbrood2508345
Notenmeel500203620
Paneermeel3979.48.171
Pitabroodje27071.555
Pizzabodem2809350
Polenta3708180
Rijstmeel3666.7180
Roggemeel33591.570
Soepstengels4009867
Steenovenbrood2708150
Stokbrood2708156
Taartjes47063045
Tarwebloem36410.3176.3
Tarwezemelen24716463
Tempurameel33071542
Tortilla3208850
Volkorenbol2709445
Wafels40061866
Witbrood2658149
Witte bol29083.548
Wontonvellen2507245
Zandkoekjes50052570
Zemelenbol2709345
Zetmeel3500087
Zoet gistdeeg41052060
Zuiveringszout0000
Zwart roggebrood25091.548

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën