Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Cendawan: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Cendawan butang223.10.33.3
Cendawan chanterelle191.50.13.7
Cendawan liar202.10.33
Cendawan madu172.30.40.5
Cendawan porcini223.20.61.1
Cendawan porcini kering28620.15.535.7
Cendawan portobello293.10.34.3
Cendawan shiitake342.20.56.8
Cendawan tiram333.30.46.1

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori