Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Daging: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Bebola daging26329161
Daging anak lembu972020
Daging arnab18321110
Daging babi26317210
Daging babi kisar22115170
Daging kambing biri-biri20916160
Daging kambing kisar28217230
Daging kisar campuran23615.318.91.4
Daging lembu19817140
Daging lembu kisar29316250
Jantung lembu1121840.1
Lidah lembu17316122
Loin babi363122510
Rusuk kambing19216140

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori