Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Minuman: jadual kalori

kcalProtein, gLemak, gKarbohidrat, g
Air berkarbonat0000
Air mineral0000
Ais0000
Jus ceri460.2011.1
Jus epal460.10.111.3
Jus limau gedang390.50.19.2
Jus lobak merah4010.29.3
Jus mangga600.10.114.5
Jus oren450.70.210.4
Jus tomato170.80.13.9
Kola420010.6
Kopi bancuh20.300
Serbuk koko228201358
Serbuk kopi00.100
Sup kaldu1510.52
Teh hijau1000
Teh hijau melur1000.2
Teh hitam1000
Teh matcha30.300.3

setiap 100 g

Kira kalori daripada gambar

Ambil gambar pinggan anda: Diet Calorie AI mengenal pasti hidangan, menganggar saiz, kalori dan makro, lalu merekodkannya dalam diari. Percuma, tanpa pendaftaran.

Muat turun di Google Play

Semua kategori