Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Peynirler: kalori tablosu

kcalProtein, gYağ, gKarbonhidrat, g
Beyaz peynir25917.6210
Domatesli sürülebilir peynir2286.521.23
Dor Blue küflü peynir35421302
Eritme peynir30021233
Feta26414214
Gorgonzola33019260
Gruyère41330320.4
Hellim26018.920.50
Hindistan cevizli ricotta1635.19.813.9
Keçi sütü krem peynir2605.925.22.4
Klasik mozzarella2241516.93
Krem peynir260625.22.4
Küp mozzarella28820.521.63
Laktozsuz krem peynir258625.22
Laktozsuz mini mozzarella2241516.93
Laktozsuz mozzarella2241516.93
Laktozsuz suluguni27921.921.20
Mango ve çarkıfelekli ricotta1454.88.612.1
Mascarpone3604.5356.7
Mini mozzarella2241516.93
Otlu sürülebilir peynir2286.521.23.1
Parmesan39236263
Pecorino41926330
Pizza mozzarellası29721.322.33
Ricotta1417.411.32.5
Robiola2517.823.42.4
Salatalıklı sürülebilir peynir2286.421.23
Scamorza33425261
Suluguni peyniri27921.921.20
Sürülebilir peynir2058.1182.7
Taleggio31519261
Vanilyalı ricotta2117.310.921.1
Yarı sert peynir36423300
Çedar38024310
Çetuk peyniri24919.419.10
Çikolatalı fındıklı ricotta2486.517.616
Çikolatalı mascarpone3643.628.623.2
Çikolatalı ricotta2538.114.522.8
Çubuk mozzarella29721.322.33
Çubuk suluguni27921.921.20

100 g başına

Fotoğrafla kalori sayın

Tabağınızın fotoğrafını çekin: Diet Calorie AI yemeği tanır, porsiyonu, kaloriyi ve makroları tahmin eder ve günlüğe kaydeder. Ücretsiz, kayıt gerekmez.

Google Play’den indirin

Tüm kategoriler