Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Svamp: kaloritabell

kcalProtein, gFett, gKolhydrater, g
Champinjoner223.10.33.3
Honungsskivling172.30.40.5
Kantareller191.50.13.7
Karljohanssvamp223.20.61.1
Ostronskivling333.30.46.1
Portabello293.10.34.3
Shiitake342.20.56.8
Skogssvamp202.10.33
Torkad karljohan28620.15.535.7

per 100 g

Räkna kalorier från foto

Fota tallriken: Diet Calorie AI känner igen rätten, uppskattar portion, kalorier och makros och loggar den i dagboken. Gratis, utan registrering.

Ladda ned på Google Play

Alla kategorier