Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Örter & bladgrönt: kaloritabell

kcalProtein, gFett, gKolhydrater, g
Basilika233.20.62.7
Dill403.51.17
Dragon991.57.27.4
Endive231.70.34.7
Frisésallad171.30.23.1
Gräslök303.30.74.4
Grönkål352.90.54.4
Huvudsallad151.40.22.9
Isbergssallad140.90.13
Koriander232.10.53.7
Krasse112.30.11.3
Mangold191.80.23.7
Mejram27112.7760.6
Mynta443.80.78
Mâche (vårsallat)2120.43.5
Oregano26594.368.9
Persilja363.70.86.3
Rabarber210.90.24.5
Radicchio231.40.34.5
Romansallad171.20.33.3
Rosmarin1313.35.920.7
Ruccola252.60.73.7
Röd basilika273.20.64.3
Salladslök321.80.27.3
Salladsmix2020.32
Salvia31510.612.860.7
Selleri160.80.23
Spenat232.90.43.6
Syra2220.72.9
Timjan1015.61.724.5
Ärtskott423.60.47

per 100 g

Räkna kalorier från foto

Fota tallriken: Diet Calorie AI känner igen rätten, uppskattar portion, kalorier och makros och loggar den i dagboken. Gratis, utan registrering.

Ladda ned på Google Play

Alla kategorier