Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Chark & korv: kaloritabell

kcalProtein, gFett, gKolhydrater, g
Bacon54137421
Basturma24033.3111.5
Bresaola151322.60
Carpaccio12521.54.51
Chorizo45524.137.11.9
Kalkonskinka12919.25.22
Kokt korv25213231
Korvar29618251.5
Parmaskinka24125.214.40.3
Pastrami1472261
Pepperoni50422.647.50.9
Rökt fläskkarré19216.513.51.1
Rökt kalkon1402931
Rökt korv46222.641.51
Salami50722.644.60
Serranoskinka24131130.1
Skinka14520.67.10.9
Ugnsstekt fläsk31018.5251.5
Wienerkorv30012282

per 100 g

Räkna kalorier från foto

Fota tallriken: Diet Calorie AI känner igen rätten, uppskattar portion, kalorier och makros och loggar den i dagboken. Gratis, utan registrering.

Ladda ned på Google Play

Alla kategorier