Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Konserver: kaloritabell

kcalProtein, gFett, gKolhydrater, g
Ananas på burk600.40.115.6
Bönor i tomatsås944.90.416.7
Bönor på burk8250.514.7
Grillad paprika på burk290.90.36
Gröna oliver1451154
Hallonsylt2730.60.269
Inlagd gurka160.80.22.3
Inlagd lök230.90.15.2
Inlagd paprika240.80.25
Inlagd vitlök421.80.38.7
Kapris232.40.94.9
Kikärtor på burk1197.22.616.5
Kronärtskockor på burk5330.311.5
Krossade tomater211.10.24
Kräftor på burk77180.60
Majs på burk1053.21.222
Oliver med mandel1601.815.54.5
Persikor på burk540.40.113.9
Soltorkade tomater2585.62.855.8
Surkål2010.14
Svarta urkärnade oliver1150.8113.1
Tonfisk på burk144234.90
Ärtor på burk553.60.49.8

per 100 g

Räkna kalorier från foto

Fota tallriken: Diet Calorie AI känner igen rätten, uppskattar portion, kalorier och makros och loggar den i dagboken. Gratis, utan registrering.

Ladda ned på Google Play

Alla kategorier