Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Grzyby: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Boczniaki333.30.46.1
Borowik223.20.61.1
Grzyby leśne202.10.33
Kurki191.50.13.7
Opieńki172.30.40.5
Pieczarka portobello293.10.34.3
Pieczarki223.10.33.3
Shiitake342.20.56.8
Suszone borowiki28620.15.535.7

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie