Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Mięso: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Cielęcina972020
Comber jagnięcy19216140
Jagnięcina20916160
Klopsiki26329161
Królik18321110
Mielona jagnięcina28217230
Mielona wieprzowina22115170
Mielona wołowina29316250
Mięso mielone domowe23615.318.91.4
Ozór wołowy17316122
Schab wieprzowy363122510
Serce wołowe1121840.1
Wieprzowina26317210
Wołowina19817140

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie