Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Napoje: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Bulion1510.52
Cola420010.6
Czarna herbata1000
Herbata matcha30.300.3
Kakao w proszku228201358
Kawa mielona00.100
Kawa parzona20.300
Lód0000
Sok grejpfrutowy390.50.19.2
Sok jabłkowy460.10.111.3
Sok marchwiowy4010.29.3
Sok pomarańczowy450.70.210.4
Sok pomidorowy170.80.13.9
Sok wiśniowy460.2011.1
Sok z mango600.10.114.5
Woda gazowana0000
Woda niegazowana0000
Zielona herbata1000
Zielona herbata jaśminowa1000.2

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie