Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Konserwy: tabela kalorii

kcalBiałko, gTłuszcze, gWęglowodany, g
Ananas z puszki600.40.115.6
Brzoskwinie z puszki540.40.113.9
Cebulka marynowana230.90.15.2
Ciecierzyca z puszki1197.22.616.5
Czarne oliwki bez pestek1150.8113.1
Czosnek marynowany421.80.38.7
Fasola konserwowa8250.514.7
Fasola w sosie pomidorowym944.90.416.7
Groszek konserwowy553.60.49.8
Kapary marynowane232.40.94.9
Kapusta kiszona2010.14
Karczochy marynowane5330.311.5
Konfitura malinowa2730.60.269
Kukurydza konserwowa1053.21.222
Ogórki konserwowe160.80.22.3
Oliwki z migdałami1601.815.54.5
Papryka marynowana240.80.25
Pieczona papryka konserwowa290.90.36
Pomidory z puszki211.10.24
Raki konserwowe77180.60
Suszone pomidory2585.62.855.8
Tuńczyk z puszki144234.90
Zielone oliwki1451154

na 100 g

Policz kalorie ze zdjęcia

Zrób zdjęcie talerza: Diet Calorie AI rozpozna danie, oszacuje porcję, kalorie i makro i zapisze w dzienniku. Bezpłatnie, bez rejestracji.

Pobierz z Google Play

Wszystkie kategorie