Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Kruiden & specerijen: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Adzjika1092417
Agar-agar3350080
Cayennepeper282121456
Chmeli-soeneli2879.58.255
Citroenzuur3000.9
Garam masala31410.213.644.6
Gedroogde basilicum25122441
Gedroogde chilipeper282121456
Gedroogde dragon295237.250
Gedroogde knoflook33116.60.772.7
Gedroogde oregano3061110.368.9
Gedroogde rozemarijn3314.915.264.1
Gedroogde tijm2769.17.463.9
Gelatine33585.600
Gemalen kardemom31110.86.768.5
Gemalen witte peper29610.42.168
Gemalen zwarte peper25110.43.364.8
Gemberpoeder33594.271
Gemberwortel801.80.817.8
Italiaanse kruiden25110.46.559.8
Kaneel2473.91.280.6
Kaneelstokjes2473.91.280.6
Karwijzaad37517.822.344.2
Kerrie325141458
Kokosbloesemsuiker3820.10.492.1
Korianderzaad29812.417.854.5
Kristalsuiker3870099.8
Kruidnagel27461366
Kurkuma3129.73.367.1
Laurierblad3137.68.475
Mosterd1625.71112
Nootmuskaat5255.836.349.3
Paprikapoeder28214.112.954
Peperkorrels25510.43.364.8
Poedersuiker3890099.8
Provençaalse kruiden27276.560
Rietsuiker3770098.1
Roze peper28010.43.364.8
Steranijs337181650
Stevia0000.1
Sumak29611464
Vanille-extract2880.1012.7
Vanillestokjes2880.1012.7
Vanillesuiker3940098
Vanilline2880.1012.7
Xanthaangom2000077
Zeezout0000
Zout0000

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën