Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Paddenstoelen: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Bospaddenstoelen202.10.33
Cantharellen191.50.13.7
Champignons223.10.33.3
Eekhoorntjesbrood223.20.61.1
Gedroogde eekhoorntjesbrood28620.15.535.7
Honingzwammen172.30.40.5
Oesterzwammen333.30.46.1
Portobello293.10.34.3
Shiitake342.20.56.8

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën