Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Vlees: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Gehaktballetjes26329161
Half-om-halfgehakt23615.318.91.4
Kalfsvlees972020
Konijnenvlees18321110
Lamscarré19216140
Lamsgehakt28217230
Lamsvlees20916160
Rundergehakt29316250
Rundertong17316122
Rundshart1121840.1
Rundvlees19817140
Varkenscarré363122510
Varkensgehakt22115170
Varkensvlees26317210

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën