Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Kazen: calorietabel

kcalEiwit, gVet, gKoolhydraten, g
Brynza (pekelkaas)25917.6210
Cheddar38024310
Chocolade-hazelnootricotta2486.517.616
Chocolademascarpone3643.628.623.2
Chocoladericotta2538.114.522.8
Dor Blue blauwe kaas35421302
Feta26414214
Geitenroomkaas2605.925.22.4
Gorgonzola33019260
Gruyère41330320.4
Halfharde kaas36423300
Halloumi26018.920.50
Kokosricotta1635.19.813.9
Lactosevrije mini-mozzarella2241516.93
Lactosevrije mozzarella2241516.93
Lactosevrije roomkaas258625.22
Lactosevrije suluguni27921.921.20
Mascarpone3604.5356.7
Mini-mozzarella2241516.93
Mozzarella klassiek2241516.93
Mozzarellablokjes28820.521.63
Mozzarellasticks29721.322.33
Parmezaan39236263
Pecorino41926330
Pizzamozzarella29721.322.33
Ricotta1417.411.32.5
Ricotta mango-passievrucht1454.88.612.1
Robiola2517.823.42.4
Roomkaas260625.22.4
Scamorza33425261
Smeltkaas30021233
Suluguni27921.921.20
Suluguni-sticks27921.921.20
Taleggio31519261
Tsjetoek24919.419.10
Vanillericotta2117.310.921.1
Verse kaas2058.1182.7
Verse kaas met komkommer2286.421.23
Verse kaas met kruiden2286.521.23.1
Verse kaas met tomaat2286.521.23

per 100 g

Calorieën tellen via een foto

Maak een foto van je bord: Diet Calorie AI herkent het gerecht, schat portie, calorieën en macro’s en zet het in je dagboek. Gratis, zonder registratie.

Downloaden in Google Play

Alle categorieën