Diet Calorie AIDiet Calorie AI

Gryn & flingor: kaloritabell

kcalProtein, gFett, gKolhydrater, g
Arborioris35070.379
Bovete34312.63.362.1
Bulgur34212.31.376
Couscous37612.80.677.4
Gula ärtor298231.650.5
Havregryn36711.9766.3
Hirs34811373
Majsgryn3288.31.274
Mannagryn33310.3170.6
Pärlgryn3209.31.173.7
Quinoa36814.16.157.2
Rispapper3336.80.382
Rundkornigt ris3446.70.677.9
Råris3707.52.777.2

per 100 g

Räkna kalorier från foto

Fota tallriken: Diet Calorie AI känner igen rätten, uppskattar portion, kalorier och makros och loggar den i dagboken. Gratis, utan registrering.

Ladda ned på Google Play

Alla kategorier